Đoković nije uspio da osvoji 100. titulu

Srpski teniser Novak Đoković izgubio je finale mastersa u Šangaju – Janik Siner je savladao Srbina rezultatom 2:0 (7:6(7:4), 6:3) za sat i 39 minuta. Nijedan teniser nije imao nijednu brejk priliku u prvom setu, pa se igrao taj-brejk. U njemu je Siner bio mnogo bolji, poveo je 4:0, pa 6:3, nije iskoristio prvu, ali […] The post Đoković nije uspio da osvoji 100. titulu first appeared on Banjaluka uživo.

Okt 14, 2024 - 07:25
 0  6

Srpski teniser Novak Đoković izgubio je finale mastersa u Šangaju – Janik Siner je savladao Srbina rezultatom 2:0 (7:6(7:4), 6:3) za sat i 39 minuta.

Nijedan teniser nije imao nijednu brejk priliku u prvom setu, pa se igrao taj-brejk. U njemu je Siner bio mnogo bolji, poveo je
4:0, pa 6:3, nije iskoristio prvu, ali jeste drugu set loptu i rezultatom 7:4 osvojio prvi set.

U drugom setu Siner kod vođstva 2:1 pravi brejk i to mu je bilo dovoljno da meč privede kraju pošto Đoković nije stigao do nijedne brejk lopte u cielom meču.

Đoković u Šangaju nije uspeo da osvoji jubilarnu 100. titulu u karijeri, a novu priliku za to imaće na mastersu u Parizu koji počinje 26. oktobra.

Meč su iz lože gledali bivši teniser Rodžer Federer i jedan od najboljih tenisera današnjice Karlos Alkaraz.

The post Đoković nije uspio da osvoji 100. titulu first appeared on Banjaluka uživo.